Hľadáme nových kolegov na nasledujúce pozície:

Šička

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
šitie, overlo, štepovanie poťahov na čalúnený nábytok

Požiadavky na zamestnanca
– Stredné odborné vzdelanie v odbore krajčírka
– Dĺžka praxe aspoň 6 mesiacov

Ponúkaná mzda:
4,50 € / hodina

Ďalšie informácie:
Jednozmenný pracovný režim od 6:30 do 15:00

Čalúnnik

čalúnenie lehátok, kresiel, pohoviek

5 € / hodina

Obchodník

  • Obchodovanie produktov firmy Krošlák na SK a v zahraničí.
  • Výber cieľových trhov a typov klientov záleží od kreativity a skúsenosti uchádzača.
  • Zastrešenie celého cyklu obchodu, akvizícia/vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, spracovávanie objednávok
  • Typy zákazníkov – koncoví zákazníci, architekti, dizajnéri, majitelia obchodov a iní odberatelia.
  • Aktívna práca so sortimentom látok, koží a iných materiálov a technológii firmy, schopnosť operatívne vycestovať za zákazníkom
  • Aktívna práca s CRM systémom a jeho flexibilne ďalšie tvarovanie pre potreby obchodu

  • Schopnosti a cit pre obchodovanie s tovarom s vyššou pridanou hodnotou a s tým súvisiace vystupovanie voči klientom.
  • prax v uvedenej oblasti 2 roky
  • znalosť aspoň jedného jazyku AJ / NJ na úrovni B2

fixná mesačná zložka 1 200 € brutto + variabilná zložka v % z uskutočnených obchodov

flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti prosím kontaktujte:

Viera Škodová
personálne oddelenie

viera.skodova@kroslak.sk
+421 918 906 710