Skip to main content

Záleží nám na tom, aby naše partnerské predajne poznali našu ponuku do najmenšieho detailu. Ako sa hovorí, jeden krát vidieť je viac ako 100 krát počuť. Preto sme sa rozhodli, že počas septembra pozveme našich predajcov priamo k nám do Nitrianskej Blatnice. 

Počas pár dní sme u nás osobne privítali 46 predajcov v malých skupinách, ktorým sme spravili prehliadku našej spoločnosti. Prešli sme kompletne celý proces výroby od návrhu až po finálny produkt pripravený na odvoz. 

“Na vlastné oči som videla ako starostlivo a profesionálne pristupujú všetci k danej práci, ktorú majú zadelenú v procese výroby od začiatku až po finálnu kontrolu…”

V priestoroch našej vzorkovne sa zoznámili so všetkými sedačkami, kreslami a ostatným nábytkom, ktorý častokrát poznajú len z obrázka. Všetko si mali možnosť si vyskúšať a dozvedeli sa o nich maximum. Veľkým prínosom bola tiež pútavá prednáška spoločnosti Stesa, ktorá predstavila nielen novinky z čalúnnických látok, ale tiež nás všetkých zasvätila do vedy výberu, kvalít a označení látok. 

Školenie je pre mňa veľkým prínosom, viem teraz keď informujem zákazníkov o čom akej kvalite hovorím…veľa som sa dozvedela aj o parametroch nábytkových látok…”

Predajcovia odchádzali spokojní, s množstvom nových i staronových informácií. Počas týchto osobných stretnutí sme predstavili plánované novinky a spoločne sme nahliadli do už rozpracovaných projektov. Tieto dni boli veľmi  obohacujúce pre obe strany. Tím Krošlák sa tiež dozvedel mnoho o potrebách nielen predajcov, ale aj zákazníkov.

“Deň školenia bol veľmi príjemný a zaujímavý, prehliadka výroby bola aj pre mňa , ktorá som pracovala 15 rokov vo výrobe prínosom.”